Зеленський може повторити помилки Порошенко

nv.ua

Колишній голова держави Петро Порошенко в період своєї президентської каденції робив помилки в кадровій політиці, в результаті побудувавши «бізнес-імперію». Про це розповів Леонід Кравчук, перший президент країни. Він додав, що в «бізнес-імперії» Порошенко все вирішувало його оточення.

Кравчук застеріг чинного президента Володимира Зеленського від повторення помилок попередника, підкресливши, що основним в політиці є кадри. Перший президент зазначив, що обізнаний про кадровий голод української політики, однак це не означає необхідності розставляти на керівні пости іноземних громадян.

На думку Кравчука, нинішньому голові держави необхідно скласти власний список українців, яких слід призначити на керівні посади, без залучення іноземців. Кравчук висловив упевненість, що серед українців є досвідчені професіонали, які отримали належну освіту.

nv.ua

Нагадаємо, що відповідно до підрахунків Центрвиборчкому, які ще не завершені, президентська політсила «Слуга народу» на дострокових парламентських виборах отримує вирішальну більшість голосів для призначень в уряді.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*