ПриватБанк знижує стартові ціни на нерухоме майно

oligarh.media

У прес-релізі держпідприємства СЕТАМ, уповноваженого здійснювати електронні торги, зазначено, що ПриватБанк має намір знизити ціни на нерухомість, яка реалізується через електронні торгові майданчики. Відзначається, що це дозволить прискорити продаж об’єктів, які ПриватБанк не використовує в рамках своєї діяльності.

У повідомленні зазначено, що банк знизить стартові ціни на квартири, парки, нежитлові приміщення та інші об’єкти нерухомості, які реалізуються через такі електронні торгові майданчики як LOT. PB та OpenMarket. Відзначається, що продаж зазначених об’єктів буде відбуватися по всій території України.

oligarh.media

Представники ПриватБанку повідомили, що для ще більшої оптимізації механізму продажу нерухомості планують впровадити структуру голландського аукціону. Вона передбачає, що на початку аукціону оголошується найвища ціна на конкретний товар, а потім поступово в ході торгів ставки знижуються. У банку повідомили, що найближчим часом складуть список об’єктів нерухомості, які будуть реалізовані саме за такою схемою.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*