Москаль зазнав поразки в Луганській області

farwater.net

За підсумками підрахунку голосів виборців на одномандатному окрузі №106 (Луганська область) перемогу здобув Олексій Кузнєцов, який представляє партію «Слуга народу». Такий результат став несподіванкою для іншого кандидата — колишнього голови Закарпатської ОДА Геннадія Москаля, який також балотувався в депутати парламенту в Луганській області.

Відзначається, що Москаль вирішив балотуватися саме в Луганській області, оскільки з вересня 2014 по березень 2015 обіймав посаду голови Луганської ОДА та сподівався, що тут все ще залишилися люди, які підтримують його. Головну ставку він робив на українських військовослужбовців, оскільки період, коли він очолював Луганську ОДА, був одним з найбільш активних в плані військових дій.

farwater.net

Проте, Москалю вдалося набрати всього 11,99% голосів й зайняти четверту позицію, в той час як за Кузнєцова від партії «Слуга народу» віддали свої голоси 21,49% українців. Вище Москаля також вдалося піднятися самовисуванцю Юрію Фурману й кандидату від партії «Опозиційна платформа — За життя» Валерію Чернишу.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*