Тріумф прокремлівських сил в Україні розпочався, – кандидат партії «Голос»

hotnews.net.ua

Сергій Притула, український телеведучий та кандидат на виборах до Верховної Ради від політичної партії «Голос» Святослава Вакарчука, у своєму інтерв’ю програмі «Рандеву» Яніні Соколової прокоментував реванш керівництва РФ в Україні.

Притула вважає, що на даний момент у нашій державі успіх проросійських сил став можливим внаслідок бездіяльності правоохоронних органів. А на сьогодні, представники «Партії регіонів», що покінчили з собою та таким чином хотіли уникнути відповідальності за злочини, пошкодували б про своє радикальне рішення.

За словами телеведучого, його лякає беззубість правоохоронної системи України. Оскільки жодна особа періоду президентства Віктора Януковича не була посаджена у тюрму, не рахуючи Олександра Єфремова, голову фракції «Партії регіонів» у парламенті у період 2010-2014 років.

Сергій Притула зазначив, що деякі політики з-поміж регіоналів, які покінчили життя самогубством, на тому світі пошкодували про скоєне. Оскільки можна було спокійно перечекати останні п’ять років.

hotnews.net.ua

Раніше повідомлялося про те, що Сергій Притула поділився своїми планами зайняти пост спікера парламенту України у його новому складі. Телеведучий зазначив, що це станеться тоді, коли дане рішення буде прийнято іншими парламентаріями.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*