Після скандалу в «Укроборонпромі» Чехія відмовилася від постачання військової техніки в Україну

www.belvpo.com

На думку військово-політичного оглядача Олександра Коваленка, найближчим часом Україна взагалі може залишитися без будь-якого постачання військової техніки з-за кордону. Він пов’язує це зі скандалом навколо діяльності держконцерну «Укроборонпром», керівництво якого звинуватили в закупівлі у Чехії БМП-1АК за завищеними цінами.

Коваленко переконаний, що ініційоване журналістами розслідування знищило репутацію «Укроборонпрому». За словами експерта, одним із доказів є те, що Чехія відмовилася продавати Україні 40 машин БМП-1АК за ціною 170 тис. доларів за кожну.

www.belvpo.com

Коваленко зазначив, що якщо раніше Україна мала можливість закуповувати відсутню військову техніку у ближніх держав за прийнятними цінами, то відтепер через скандал, що розгорівся в ЗМІ, вона змушена буде міняти стратегію. Коваленко переконаний, що незалежно від того, чим закінчиться суд «Укроборонпрому» з журналістами, Україні навряд чи хтось захоче постачати техніку. Експерт іронічно підмітив, що єдиний вихід — це чекати, коли з Канади в Україну почнуть поставляти бронетранспортери LAV III за ціною не менше мільйона доларів за одиницю.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*