Президент Зеленський переконався, що вбивць Шеремета буде знайдено

Ex-press.by

Президент України Володимир Зеленський заявив, що на основі інформації, отриманої в ході заслуховування закритої частини доповіді голови Нацполіції Сергія Князєва про хід розслідування вбивства журналіста Павла Шеремета, переконався в тому, що винуватці будуть знайдені. За словами Зеленського, зараз найголовніше, аби на слідчих не чинився тиск й тоді особи вбивць Шеремета будуть встановлені.

Відзначається, що спочатку Князєв озвучив відкриту частину доповіді, де зазначив, що, попри всі старання, злочин все ще не розкрито. Після цього голова Нацполіції попрямував до Зеленського та надав йому секретну інформацію про хід розслідування. З урахуванням почутого голова держави прийшов до висновку, що вбивці Шеремета будуть знайдені, проте в які терміни поки не відомо. Зеленський додав, що планується об’єднати зусилля поліції, прокуратури та СБУ для того, аби розкрити цей злочин.

Ex-press.by

Князєв також повідомив, що на даний момент розглядаються відразу кілька версій вбивства Шеремета. Слідство не виключає можливості, що причиною вбивства журналіста стала його професійна діяльність, міжособистісний конфлікт або ж він став об’єктом екстремістського угрупування.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*