Запоріжжя відвідала посол Організації Об’єднаних Націй

liman.in.ua

Повідомляється, що місто Запоріжжя відвідала посол Організації Об’єднаних Націй Оснат Лубрані. У ході робочого візиту обговорювалися реформи в обласній держадміністрації, а також інші питання, якими займається ООН.

Згідно з інформацією, представниця програми розвитку ставить перед собою такі цілі, як покінчити з бідністю, забезпечити мир і процвітання для усіх людей на Землі, а також захистити нашу планету.

Відповідно до даних, Програма Розвитку ООН почала здійснюватися у 2008 році та тривала 10 років. Дана програма є неполітичною, а також дозволяє усім прошаркам населення відчути себе важливою частиною життя рідного міста та держави. У даному проекті особливу увагу було приділено жителям сіл та об’єднаних територіальних громад, де були підтримані навіть маленькі соціальні ініціативи. Це, у свою чергу, відбилося на підвищенні рівня активізації та самоорганізації жителів населених пунктів.

Відзначається, що серед основних партнерів були 40 сільських рад з 10 районів області. У них покращували умови життя, модернізовували, а також займалися розвитком соціально важливих територій.

liman.in.ua

За словами Оснат Лубрані, ООН в Україні знаходиться з метою допомоги у розвитку держави на всіх рівнях.

Повідомляється, що представники від об’єднаних територіальних громад пройшли новітні курси навчання з альтернативної енергетики та маркетингу, а отримані знання вже зараз впроваджуються на практиці.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*