Надія Савченко: народ звільнив мене від усіх моїх обов’язків і моєї совісті перед ним

facebook.com/Savchenko.Nadiia

Депутатка Верховної Ради восьмого скликання Надія Савченко (позафракційна) прокоментувала свою нищівну поразку при спробі переобрання в парламент.

На своєму акаунті в соціальній мережі Facebook вона опублікувала світлину, на якій спалює власні агітаційні матеріали. У заяві під світлиною народний депутат заявила, що знайшла свободу, оскільки народ звільнив її від «совісті перед ним» і всіх обов’язків.

Савченко зазначила, що вважає себе «нікому нічого не зобов’язаною», і знаходить це прекрасним почуттям.

Нагадаємо, що 21 липня пройшли дострокові парламентські вибори, відповідно до указу голови держави Володимира Зеленського, який він видав одним з перших після вступу на посаду. Позафракційний депутат Надія Савченко висувалася по одномандатному округу під номером 51 в Донецькій області (селище Зайцеве). За неї віддали голоси вісім виборців.

facebook.com/Savchenko.Nadiia

Військовослужбовиця ЗСУ Надія Савченко у 2014 році потрапила у полон під час озброєного конфлікту і була засуджена в Росії. Перебуваючи в російському ув’язненні, вона була обрана до парламенту та отримала повноваження у делегації ПАРЄ від України.

У минулому році Савченко була арештована в будівлі Верховної Ради як підозрювана в змові з метою масштабного терористичного акту і державного перевороту. Вона була випущена з-під варти 16 квітня поточного року.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*