Білорусь: виправдання нацизму і Бандери буде кримінально переслідуватися

belnaviny.by

Білоруський лідер Олександр Лукашенко поставив свій підпис під документом, який вносить зміни до Кримінального кодексу. Тепер в ньому з’явилося покарання за виправдання нацизму.

Як заявила прес-служба президента РБ, зміни внесені до статті 130 білоруського Кримінального кодексу. Тепер за «умисне діяння», яке буде направлено на розпалювання національної, релігійної або расової ворожнечі, реабілітацію нацизму, приниження національної гідності та честі, правопорушник буде покараний строком до п’яти років позбавлення волі.

Також змінам піддалася стаття білоруського КК, яка передбачає відповідальність за незаконний оборот наркотичних засобів. Знижене мінімальне передбачене покарання на два роки, і тепер за оборот у великих та особливо великих розмірах воно становить (відповідно) три роки та шість років.

belnaviny.by

Новий білоруський закон передбачає покарання за деяку символіку, яка з 24 липня поточного року стала забороненою. У перелік цієї символіки входить герб батальйону «Азова», символіка бандерівського руху, портрети Романа Шухевича і Степана Бандери, а також всі різновиди свастик і рун, які використовувалися Третім Рейхом і його союзниками.

Україна Реалії – найактуальніші новини України

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*