За прогули народний депутат України буде позбавлений мандата

znaj.ua

Лідер президентської політсили «Слуга народу» Дмитро Разумков запропонував забирати мандати у народних обранців, які будуть прогулювати понад 30% засідань Верховної Ради.

Про це лідер політичної партії заявив в інтерв’ю Інтернет-виданню «РБК-Україна», анонсувавши появу такого покарання на законодавчому рівні.

За словами Разумкова, процедуру відкликання мандата у народного депутата, що пропускає засідання парламенту, необхідно буде прописати. Серед варіантів такого відкликання розглядається референдум або законодавчі норми, що передбачають втрату мандата за невиконання депутатських обов’язків протягом 30% робочого часу.

znaj.ua

Нагадаємо, що 21 липня в неділю пройшли дострокові вибори до Верховної Ради, відповідно до указу голови держави Володимира Зеленського, який він випустив одним з перших після інавгурації. За підрахунками бюлетенів Центрвиборчкомом, який обробив майже 99% протоколів, президентська «Слуга народу» набирає понад 43%, отримуючи вирішальну перевагу для призначень і прийняття законопроектів.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*