Затяті русофобки України опинилися за бортом виборчої кампанії

isn.net.ua

Згідно з підрахунками Центрвиборчкому, який обробив понад 98% відсотків протоколів після виборів 21 липня, колишня народна депутатка від «Свободи» Ірина Фаріон та дитяча письменниця Лариса Ніцой не набрали необхідної кількості голосів для депутатських мандатів.

Фаріон обиралася від округу під номером 116, де отримала трохи більше ніж 9 тисяч голосів виборців. Перше місце в тому окрузі зайняв Микола Княжицький від «Європейської солідарності», політсили колишнього президента Петра Порошенка, раніше відомої як БПП.

isn.net.ua

Ніцой в окрузі №117 на Львівщині зайняла 6 місце, отримавши трохи більше ніж 3 тисяч 500 голосів виборців. Перше місце в даному окрузі зайняв кандидат від політсили Святослава Вакарчука «Голос» Ярослав Рущишин, який набрав майже 20 тисяч голосів.

Ірина Фаріон здобула популярність завдяки ряду неоднозначних висловлювань про російськомовних українців, аж до призову бити їх «по обличчю» взуттям.

Лариса Ніцой також стала знаменитою через скандально гучні заяви: так, вона заявляла, що російськомовні українці повинні бути позбавлені в нашій країні права на освіту та отримання роботи.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*