Портнов: моральний авторитет нації Вакарчук з російським запахом

persona.top

На своєму Telegram-каналі юрист Андрій Портнов опублікував повідомлення, в якому представлені фото та відеоматеріали, які доводять те, що у 2015 році лідер партії «Голос» Святослав Вакарчук в складі своєї музичної групи виступав в Монако перед російською бізнес-елітою. Портнов підкреслив, що поки на південному сході України велися активні бойові дії, Вакарчук, який претендує на роль морального лідера нації, розважав російську публіку.

Відзначається, що відео виступу Вакарчука в Монако Портнову надіслали його читачі в Telegram, яким він раніше повідомив, що шукає будь-які фото й відео матеріали з виступів музиканта на території РФ.

Юрист звернувся до українців з проханням при першій же можливості задати Вакарчуку питання з приводу даного виступу й дізнатися, що змусило його віддати перевагу тому, аби розважити громадян РФ, ніж підтримати власний народ у важкий час.

persona.top

На думку політичного аналітика Головачова, якщо за справу взявся Портнов, то у Вакарчука немає шансів, і йому доведеться відповісти за свої дії. Крім того, він упевнений, що екс-президент України Петро Порошенко зацікавлений в тому, аби знищити репутацію музиканта, тому варто очікувати потужної антиреклами Вакарчука в ЗМІ.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*