ГПУ відновила справу про спробу захоплення влади Порошенка після нападу Росії в Азовському морі

yaizakon.com.ua

Повідомляється, що Генеральна прокуратура України вирішила відновити справу, в якій йшлося про спробу захопити владу екс-головою держави Порошенко у період кризи в Азовському морі восени минулого року. Згідно з інформацією, дана справа була відкрита правоохоронними органами за заявою Андрія Портнова, який є радником Януковича з 2011 по 2014 роки.

Відзначається, що виробництво було закрито прокуратурою 17 липня поточного року. Однак Андрій Портнов, а також його адвокати оскаржили рішення про закриття справи у Печерському суді, найближче засідання призначено на 26 липня.

Відповідно до даних Портнов у заяві, з якою він звернувся у Держбюро розслідувань, виступав зі звинуваченням у державній зраді Петра Порошенка. Свої звинувачення він пояснював тим, що екс-президент після того, як стався інцидент в Азовському морі, прийняв рішення про введення воєнного стану з метою «зберегти владу». Ймовірно, передбачалося, що особливий правовий режим у державі міг вплинути на проведення виборів голови держави.

yaizakon.com.ua

Анжеліка Іванова, прес-секретар Держбюро розслідувань, повідомила про те, що співробітники правоохоронного органу ознайомилися з даними Єдиного реєстру досудових розслідувань. У результаті чого було встановлено, що справа відновлена, проте на даний момент все ще очікується відповідь від процесуального керівництва.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*