Українські військовополонені моряки скоро повернуться додому, — омбудсмен України

ua1.com.ua

В інтерв’ю журналістам «Громадського» Уповноважений з прав людини в Україні Людмила Денісова повідомила, що переговори з приводу повернення захоплених РФ українських моряків перебувають на завершальній стадії. За словами омбудсмена, вже найближчим часом військовополонені моряки повернуться додому до своїх родин.

Денісова зазначила, що на даний момент оформляються останні документи, після чого домовленості про повернення в Україну захоплених моряків будуть реалізовані. Вона також додала, що вже отримано відповідне рішення Міжнародного трибуналу з морського права.

ua1.com.ua

Проте, адвокат захоплених моряків Микола Полозов заявив, що не володіє інформацією щодо того, на якій стадії зараз перебувають переговори. Він підкреслив, що якщо зараз дійсно оформляються останні документи, то його повинні були повідомити про це, оскільки моряки нічого не підпишуть без свого адвоката. За словами Полозова, йому зовсім недавно запропонували ознайомитися з матеріалами кримінальної справи, тому навряд чи можна говорити про завершальну стадію.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*