Полковника, замішаного в секс-скандалі, підвищили до керівника в штабі ЗСУ

vybor.news

Віталій Павловський, голова ГО «Ревізія влади» та людина, що допомагала потерпілій Валерії Сікало у боротьбі за справедливість проти Віктора Іваніва, заявив, що військовослужбовця підвищили. Він з 18 травня зайняв пост керівника у Генштабі ЗСУ.

Згідно з інформацією, Віктор Іванів, командир військової частини, обіцяв кар’єрне зростання в армії за відносини інтимного характеру та слухняність Валерії Сікало, однак за відмови дівчина у відповідь отримувала покарання.

За словами Павловського, кримінальну справу, яку було порушено за заявою потерпілої про сексуальні домагання, на даний момент не закрито, а займаються нею правоохоронці Хмельницької області. Дівчина вже безліч разів давала свідчення, а у військовій частині була проведена фінансово-аудиторська перевірка, яка розкрила численні порушення розтрати грошових коштів.

vybor.news

Голова організації заявив, що такий поворот подій не став сюрпризом, оскільки він вже був обізнаний про наявність покровителів у керівництві Міністерства оборони в офіцера. Віталій Павловський зазначив, що якщо з новим керівником Міністерства оборони ситуація не почне змінюватися, тоді він має намір звернутися до президента України. Голова організації сподівається, що Юлія Мендель, прес-секретар Зеленського, яка готувала статтю про Валерію Сікало в одне з американських видань, розповість правду голові держави.

Відзначається, що постраждалі Валерії довелося покинути військову службу через погіршення стану здоров’я, оскільки її спина постраждала від покарань командира, що змушував дівчину носити снаряди, вага яких налічував близько 35 кг.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*