В Україні пропонують заборонити державне фінансування партій

24tv.ua

На сайті голови України створили петицію, ініціатори якої звертаються до влади з закликом заборонити фінансування політичних партій. Даний документ був зареєстрований цього вівторка 23.07.19. та вже встиг зібрати понад дев’ятсот підписів.

Ініціатор петиції повідомив, що ті кошти, які українці виділяють на підтримку партій, політсили часто витрачають на рекламу на телебаченні. У даних роликах найчастіше глави цих партій вітають громадян нашої країни зі святами. Так, він вважає, що використовувати гроші українців на підтримку політичних сил у країні, яка загрузла в корупції та знаходиться в стані війни – неприпустимо.

24tv.ua

Крім цього, наголошується, що з цього року фінансування буде виділятися не тільки на ті політсили, які набрали 5% голосів, а й на ті, які набрали близько 2%. Так, за п’ять років функціонування нової Верховної Ради українцям фінансування партій може обійтися в 5 мільярдів 900 мільйонів гривень.

Водночас, зекономлені гроші автор документа пропонує направити на фінансування армії, освітньої та культурної сфер, а також медицини.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*