Знайти спікера Верховної Ради гірше, ніж Парубій – складно

yatsenyuk.org.ua

Дмитро Разумков, лідер політичної сили «Слуга народу», у своєму інтерв’ю інформаційному агентству «Інтерфакс-Україна» з критикою висловився про діяльність Андрія Парубія як голови Верховної Ради України.

Лідер партії у ході інтерв’ю поставили запитання стосовно того, яку практику екс-спікера парламенту Андрія Парубія варто залишити у минулому, відмовившись від неї. На що Разумков заявив, що у 9-му скликанні Верховної Ради України хотів би відмовитися від практики, яка передбачає винесення одного й того ж законопроекту на голосування кілька разів.

За словами Дмитра Разумкова, він розуміє, що можуть виникати різні ситуації, коли це може стати необхідністю, проте це не повинно ставати практикою. Винесення законопроектів на повторні голосування стало саме практикою. Голова політсили нагадав, що останнім прикладом стало 18-е за рахунком голосування за ухвалення Виборчого кодексу, у ході якого він був все-таки затверджений. Разумков заявив, що ситуації може й бувають різними, проте потрібно мати талант, щоб так поглумитися над регламентом.

yatsenyuk.org.ua

Нагадаємо, що 8-е скликання Верховної Ради в останній день своєї роботи прийняв з 18-ї спроби Виборчий кодекс з відкритими списками. Відповідно до даних, спікер парламенту 18 разів ставив проект закону на голосування, однак до останнього достатня кількість голосів народних депутатів не набиралася.

Відзначається, що Андрій Парубій не провів одне з необхідних голосувань — голосування за правки, саме тому дане порушення регламенту дає можливість оскаржувати законодавчий акт у Конституційному суді.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*