Зарубіжні експерти звинуватили СБУ у фальсифікації записів з боїнга «МН17»

ajp.com.au

Низка зарубіжних експертів вважають, що аудіозаписи розмов з малайзійського боїнга «МН17», які були надані СБУ, піддавалися редагування. Думка аналітиків була представлена в документальній кінострічці режисера з Голландії, який займається розслідуванням даної справи, Макса ван дер Верффа.

Так, цифровий експерт Акаш Розен настоює, що записи переговорів були заздалегідь відредаговані представниками українських спецслужб. Такий висновок був зроблений за рівнем шумів, які розрізняються між собою. Також експерт встановив, що частина аудіозапису й зовсім відсутня.

Аналітик з Німеччини Норман Ріттер згоден з думкою свого колеги, та підкреслює, що телефонні розмови змінили за допомогою 9 окремих маніпуляцій з аудіозаписом. У зв’язку з цим, експерт висловив сумнів у правдивості цих записів.

Варто підкреслити, що у фільмі наголошується, що голова Національної служби розслідування Нідерландів Уілберт Пауліссен минулого місяця виступив із заявою, що аудіозаписи розмов з Боїнга надала СБУ.

ajp.com.au

Крім цього, режисер зустрівся й з жителями окупованого Донбасу. Житель Тореза Олександр заявив, що ракетне обладнання перебувало в його місті за день або два до краху боїнга. Водночас, мешканка селища Червоний Жовтень, яка проживає в 2-х кілометрах від місця аварії, Валентина розповіла, що ракета прилетіла з боку села Степанівка, яке тоді було підконтрольне ЗСУ.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*