Кабінет Міністрів України пропонує ввести нові санкції Росії за окупацію Криму

begemot.media

Прес-служба Міністерства з питань тимчасового окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб інформує про те, що уряд України має намір запропонувати Раді нацбезпеки та оборони створити список санкцій та внести у нього ті компанії, які мають відношення до будівництва газопроводу «Краснодарський Край — Крим», а також видобутку газу без законних підстав на окупованих родовищах України.

У відомстві повідомили, що нові санкційні дії будуть стосуватися тих юридичних осіб, які мають відношення до будівництва газопроводу «Краснодарський Край — Крим», а також тих, що беруть участь у процесі добування вуглеводнів на захоплених родовищах України. У тому числі тих, які знаходяться у рамках материкового шельфу нашої держави. З цього випливає, що під дані санкції, можливо, потраплять 18 компаній РФ, а також 6 компаній, які зареєстровані на території Кримського півострова.

begemot.media

Відзначається, що надійшла пропозиція про те, щоб у список санкцій були внесені компанії, які були залучені до постачання у РФ обладнання, матеріалів, а також послуг кримського машинобудівного підприємства під назвою «Фіолент». До них відносяться компанії, які зареєстровані на території РФ, Китаю, Турецької Республіки, а також Боснії та Герцеговини. Повідомляється, що санкції Ради нацбезпеки та оборони повинні створити ґрунт для загострення їх подальших економічних відносин, а також обмежень зі Сполученими Штатами, а також державами-членами Європейського союзу.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*