Росія затримала судно з українськими моряками

Fromua.news

На території Російської Федерації було затримано судно, на борту якого знаходяться чотирнадцять громадян України. Про це повідомило Інтернет-видання «РБК-Україна», посилаючись на публікації російських масмедіа.

Затримання Lizori сталося в порту міста Єйськ Краснодарського краю. Судно ходить під молдавським прапором, всі члени його екіпажу є українцями, заявила Ольга Ананьїна, інспектор Міжнародної федерації транспортних робітників (ITF).

Інспектор заявила, що три наших співвітчизника були відправлені на Батьківщину ще 23 липня, вирішується питання відправки в Україну інших членів команди Lizori.

Профспілка моряків в Росії повідомив, що судно було затримано на Кубані через неналежний технічний стан, а також через заборгованість по заробітній платі. Команда судна недоотримала понад 11 тисяч доларів США. Перевірка виявила, що судновласник встановив мінімальний оклад, однак не виплатив і його. Відвідування представниками профспілки судна допомогло розв’язати питання з оплатою за два місяці.

Fromua.news

Судно не може продовжити рейс через поганий технічний стан, повідомляють російські регіональні ЗМІ. У цьому повинні упевнитися співробітники Українського регістру судноплавства, які на даний момент вже прибули на борт Lizori.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*