Завод екс-президента Порошенка поскаржився послам G7 на НАБУ

antydot.info

Представники «Богдан Моторс» звернулися до послів держав, що входять в G7 — «Велику сімку», а також до Європейської бізнес-асоціації.

Від імені компанії було заявлено, що на «Богдан Моторс» чиниться тиск з боку детективів Національного антикорупційного бюро, і цей тиск має політичне підґрунтя.

У повідомленні говориться, що для створення «штучної картинки» на телебаченні використовуються надумані факти заради того, щоб на одного з найбільших автовиробників України навісити звинувачення в корупційних схемах.

Компанія «Богдан Моторс» підкреслила шкоду, що наноситься її ділової репутації, та вказала на збитки для бізнес-клімату країни.

Також в компанії нагадали, що 19 і 24 липня були проведені обшуки, на які особовий склад антикорупційного відомства прийшов у повноцінній екіпіровці та з автоматичною стрілецькою зброєю.

antydot.info

Автомобільне підприємство розглядає обшуки НАБУ як спробу паралізувати роботу компанії, яка виконує оборонні замовлення і працює за контрактами, які фінансуються Європейським банком реконструкції та розвитку.

Нагадаємо, що відповідно до позиції НАБУ, «Богдан Моторс» підозрюється в передбачуваному зловживанні службовим становищем топ-менеджментом компанії.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*