СБУ затримала корабель Росії, через який опинилися в полоні українські моряки

Fromua.news

У прес-центрі Служби безпеки інформують, що співробітниками спецслужби за сприяння Військової прокуратури був затриманий танкер з Російської Федерації «NEYMA».

Варто зазначити, що саме це судно заважало військовим кораблям нашої країни пройти через Керченську протоку. Зазначене судно увійшло в один з наших портів під прапором РФ цієї середи 24.07.19.

Крім цього, у відомстві повідомили, що власники судна перейменували танкер, та тепер він називається «NIKA SPIRIT». Подібні заходи були вжиті для того, щоб приховати причетність судна до протиправних дій та прояви агресії з боку Росії.

На даний момент представники СБУ, військові прокурори, а також співробітники Держприкордонслужби завершили обшуки на затриманому танкері. Дані обшуки проводилися для того, щоб конфіскувати документи, записи радіопереговорів в ході конфлікту, а також записи бортових журналів. Також були допитані й члени екіпажу даного танкера. Зазначений танкер є речовим доказом, зараз готується відповідна заява в суд для його арешту.

Нагадаємо, що в ході досудового розслідування представники спецслужби з’ясували, що за наказом Федеральної служби безпеки Російської Федерації прикордонники зазначеної країни здійснили акт збройної агресії стосовно трьох військових кораблів України в Керченській протоці. В результаті російської агресії, в полон потрапили 24 члени екіпажу затриманих суден.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*