Україна залишається без дизпалива через нове мито

habibdiesel.com

Інформаційне агентство «Українські Новини», посилаючись на профіль голови Консалтингової групи «А – 95» Сергія Куюна в соціальній мережі «Фейсбук», інформує, що тарифи на дизельне паливо піднімуться на 700-750 гривень за тонну з наступного місяця. Дане зростання цін обумовлене рішенням уряду про впровадження спеціальних мит на постачання дизеля та зниженого газу по трубопроводах Російської Федерації.

Куюн розповів, що на наступний місяць не заплановані прокачування дизпалива по трубі. Водночас, він звернув увагу на те, що труба зупиняє свою роботу не через відмову російської сторони, а через те, що клієнти не хочуть купувати паливо, яке подорожчає з 01.08.19. на суму від 700 до 750 гривень за тонну.

habibdiesel.com

Також директор консалтингової групи повідомив, що, крім групи «Wexler Group» ще 2 імпортери повідомили про відмову постачання палива трубопровідним транспортом. Куюн зауважив, що зараз в імпортерів є час на пошуки шляхів постачання як в Білорусі, так й в південних регіонах. Крім цього, постачання можна здійснювати з Росії за допомогою залізничного сполучення.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*