Народний депутат Пашинський погрожує розправою родині кандидата від «Слуги народу»

Today.ua

Повідомляється, що Сергій Пашинський, нардеп політичної партії «Народний фронт» погрожував фізичною розправою сім’ї В’ячеслава Сігачова, кандидата від політсили «Слуга народу». Згідно з інформацією, Пашинський виступив з вимогами до Сігачова, щоб він відмовився від ідеї, яка полягає у перерахунку результатів голосування.

Відзначається, що попередні дані свідчать про те, що на даному окрузі перше місце зайняв кандидат Володимир Арешонков, нардеп 8-го скликання Верховної Ради України. Однак Пашинський, усвідомлюючи, що перемогу йому не здобути, вирішив укласти домовленість з Арешонковим з метою отримання підтримки.

У виборчому штабі Сігачова впевнені, що підсумки голосування сфабриковані спільними силами Арешонкова та Пашинського, саме тому кандидат від партії Зеленського збирався вимагати, щоб голоси перерахували. Після цього нардеп «Народного фронту» у ході особистої зустрічі з Сігачовим погрожував йому, а також його сім’ї. Пашинський також вимагав від Сігачова визнати перемогу за Володимиром Арешконковим та відмовитися від ідеї про перерахунок результатів голосування.

Today.ua

Відповідно до даних, на момент 22 липня було оброблено близько 61% протоколів по округу. Згідно з ними перше місце займав Сігачов, а на другій позиції перебував Арешонков. Після цього близько доби інформація про підсумки голосування не оновлювалася, а жителі почали повідомляти поліції про великі скупчення людей міцної статури на виборчих дільницях.

Опівдні Нацполіція у даний виборчий округ направила вертоліт зі спеціальним загоном поліціянтів тактико-оперативного реагування з метою посилення місцевих правоохоронців та надання допомоги у забезпеченні громадського порядку та безпеки.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*