У Київській області слідчий вкрав речові докази — долари

Newsone.ua

Андрій Нєбитов, керівник Київської обласної поліції, у своєму профілі у соціальній мережі «Фейсбук» повідомив про те, що на Київщині слідчий поліції вкрав у свого колеги речові докази — грошові кошти в американській валюті (доларах).

В офіційному повідомленні Національної поліції говориться про те, що скориставшись ремонтними роботами, які проходили у кабінеті, слідчий вкрав речові докази. Згідно з інформацією, пропажа була виявлена працівником слідчого підрозділу, який звернувся з відповідним рапортом до начальника територіального відділу поліції. У ході необхідних заходів було з’ясовано, що крадіжку здійснив один з працівників слідчого відділу, особа якого була встановлена.

Відзначається, що на викрадені гроші злочинна особа купила телевізор та сучасні гаджети. Покупки та залишок вкрадених коштів були виявлені поліціянтами та співробітниками Державного бюро розслідувань у злочинця за місцем проживання.

Newsone.ua

Повідомляється, що 29-річний слідчий затриманий у порядку статті 208 Кримінально-процесуального кодексу України, а на даний момент знаходиться в ізоляторі тимчасового утримання. Справа за фактом розкрадання речових доказів передано у Державне бюро розслідувань.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*