Україна планує закуповувати катарський газ

inforpost.com

Сергій Макогон, керівник ТОВ «Оператор ГТС України», повідомив у своєму профілі у соціальній мережі «Фейсбук» про те, що Україна на даний момент бере участь у переговорному процесі стосовно постачання природного газу з Держави Катар, який доставляється у регазифікаційний термінал Revithoussa Греції у зрідженому вигляді.

За словами Макогона, наша держава зайнята тим, щоб з початку наступного року була можливість здійснення постачання природного газу в Україну за допомогою Трансбалканського газопроводу. Директор зазначив, що саме «Qatargas» є на даний момент найбільшим виробником зрідженого природного газу.

Також дана компанія нещодавно вперше здійснила постачання ЗПГ на територію Європейського простору у регазифікаційний термінал Revithoussa, розташований у Греції. Таким чином, у перспективі газ з даного терміналу зможе купувати й Україна.

inforpost.com

Раніше повідомлялося про те, що державна компанія «Нафтогаз України» вступила у переговори зі Сполученими Штатами Америки стосовно купівлі американського зрідженого природного газу.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*