Справа Єфремова була елементом політичного шантажу «Опоблоку»

bigkiev.com.ua

Співголова громадської ініціативи «Права справа» Дмитро Снєгирьов заявив, що справу колишнього голови фракції «Партії регіонів» Олександра Єфремова використовували для тиску на представників «Опоблоку» та «Відродження».

За словами Снєгирьова, те, що за п’ять років справа Єфремова так і не зрушила з мертвої точки, говорить про те, що колишньому президенту України Петру Порошенку та його політичному оточенню було вигідно використовувати справу як інструмент політичного шантажу екс-регіоналів. Не було потреби в притягнені Єфремова до кримінальної відповідальності, оскільки поки він перебував у СІЗО, члени «Опоблоку» та «Відродження» голосували в парламенті вигідним для влади чином.

bigkiev.com.ua

На думку Снєгирьова, не варто переоцінювати значущість зміни запобіжного заходу для Єфремова, оскільки це чергове «політичне рішення».

Стало відомо, що після того, як Єфремову змінили запобіжний захід на утримання під домашнім арештом, до нього додатково застосували ще й електронний засіб контролю – спеціальний браслет.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*