Мери великих міст України повинні піти у відставку, – Опозиційна платформа

fromua.news

На офіційному сайті партії «Опозиційна платформа – За життя» з’явилося повідомлення, в якому члени політсили звернулися до мерів українських міст, які взяли участь в парламентських виборах, із закликом добровільно піти у відставку. На думку авторів звернення, члени так званої «партії мерів» не виправдали довіру виборців, спробувавши за допомогою «брудних технологій» потрапити до Верховної Ради.

На думку представників «Опозиційної платформи – За життя» мери зобов’язані піти у відставку, оскільки в ході виборів зловжили владою. Крім того, партія, в яку вони об’єдналися, розгорнула кампанію «чорного» піару проти реальної опозиції. Автори повідомлення нагадали про численні факти знищення передвиборчої агітації, нападу на офіси й активістів «Опозиційної платформи – За життя» ініційовані представниками «партії мерів».

fromua.news

У повідомленні наголошується, що ті 3%, які «об’єднаній політичній силі» мерів вдалося набрати на виборах, є їхнім політичним вироком. На думку членів «Опозиційної платформи – За життя», своїм бажанням за всяку ціну потрапити до ВР мери назавжди втратили довіру жителів українських міст.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*