Родини Героїв Небесної Сотні вимагають залучити за злочини, які стали основою диктатури в Україні

inshaua.com

Організація «Родина Героїв Небесної Сотні» повідомила у своєму профілі у соціальній мережі «Фейсбук» про те, що від організації було подано заяву Генпрокурору Юрію Луценку та в.о. керівника СБУ Івану Баканову з проханням залучення до відповідальності Андрія Портнова, Олександра Лавриновича та Олену Лукаш.

У повідомленні йдеться про те, що люди, які причетні до вбивства Небесної Сотні, донині не понесли покарання, а на даний момент продовжують свої дії, спрямовані проти українського народу. А ті особи, які стояли на початку режиму Віктора Януковича, нині анонсують нові діяння, водночас, знущаючись з пам’яті Небесної Сотні.

Згідно з повідомленням, конституційний переворот, що стався у 2010 році, дозволив екс-президенту володіти необмеженою владою, тому народ був змушений влаштовувати протести. А Янукович у свою чергу дозволив Росії ступити на територію України для здійснення агресії. Однак початком всього цього було руйнування судової системи юристом Андрієм Портновим під забаганки голови держави. Тоді Конституційний суд, який був сформований з лояльних президенту суддів, вніс зміни до Основного закону держави під умови Портнова. А у даному акті узурпації брали участь також Олександр Лавринович та Олена Лукаш. Вони готували нормативні акти та підбирали лояльних суддів.

inshaua.com

Таким чином, організація виступає з вимогою притягнення до відповідальності Андрія Портнова, Олену Лукаш, а також Олександра Лавриновича, оскільки їх діяльність призвела до масових вбивств Героїв Небесної Сотні.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*