Ілля Ківа вирішив стати інквізитором Верховної Ради і позбавити країну від перевертнів

safereactor.cc

Черговим гостем студії телеканалу NewsOne став член партії «Опозиційна платформа – За життя» Ілля Ківа, який розповів про проблеми правоохоронної системи України. За словами Ківи, корупція, яка існує на всіх рівнях правоохоронної системи, й так звані «перевертні» провокують виникнення ситуації, при якій держава не здатна захистити інтереси громадян.

Ківа підкреслив, що має намір донести до депутатів Верховної Ради важливість надання допомоги громадянам України, які щодня ризикують своїм життям, а також сім’ям тих, хто загинув в ім’я служінню українському народу. Політик в першу чергу мав на увазі працівників ДСНС, прикордонників, співробітників силових структур, а також афганців й чорнобильців. На думку Ківи, то, як з ними поводилися при колишній владі, є обурливим.

safereactor.cc

За словами Ківи, він має намір приєднатися до роботи комітету ВР, який контролює функціонування правоохоронної системи. Він переконаний, що як тільки вдасться подолати корупцію та позбутися від усіх «перевертнів» у країні буде встановлено порядок.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*