Франція створює космічне командування для захисту своєї країни

m.pravdoryb.info

Повідомляється, що Французька Республіка через 4 роки планує здійснити запуск наглядових міні-супутників для того, щоб підвищити можливості захисту французьких супутників.

Флоранс Парлі, голова Міністерства оборони Франції, заявила про те, що держава не має наміру вступати у перегони озброєнь. Тому створення нового космічного командування Франції виступає головним пунктом у стратегії посилення саме оборонних можливостей, а не наступальних.

За словами Міністра оборони, якщо держава бажає здійснювати реальні військові дії у космічному просторі, тоді Франція повинна розвивати здібності діяти самостійно без будь-чиєї допомоги.

Флоранс Парлі прокоментувала маленькі супутники, які будуть запущені у 2023 році, як грізні міні-детектори, що є очима французьких найцінніших супутників.

Згідно з інформацією, космічне командування буде підконтрольне Військово-повітряним силам Франції. А уряд повинен розробити нові законодавчі акти для того, щоб нагляд за всіма діями держави у космічному просторі передати Міноборони.

m.pravdoryb.info

Відзначається, що 1 вересня відбудеться офіційне створення космічного командування. Голова оборонного відомства виступила із закликом до Європейських партнерів Французької Республіки працювати разом над спостереженням за космічним простором.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*