Політична еліта України зібралася на «сходку» на чолі з міністром МВС

sbu.ua

У маєтку українського бізнесмена Віктора Пінчука відбулася його секретна зустріч з головою уряду Володимиром Гройсманом та головою МВС Арсеном Аваковим.

Це встановило журналістське розслідування програми «Схеми». Знімальна група проекту зафіксувала, як автомобілі голови Кабміну і міністра внутрішніх справ з проміжком о другій годині заїхали на територію володінь Пінчука.

Зустріч ймовірно тривала близько півтори години, після чого з маєтку виїхало авто охорони голови МВС.

Журналісти програми «Схеми» розповіли, що через день після цієї зустрічі прем’єр-міністр з’явився в ефірі телеканалу, який належить Пінчуку, і з’являвся там згодом. Уже через тиждень після того події Гройсман опублікував відео, де його хвалить колишній польський президент Александр Квасневський, який зараз очолює наглядову раду форуму YES. У журналістському розслідуванні нагадали, що в Україні цей захід організовується під патронатом Пінчука щорічно.

sbu.ua

У випуску програми «Схеми» припустили, що бізнесмен візьме активну участь у формуванні фракцій нової Верховної Ради, а також у створенні для свого бізнесу відповідного законодавчого поля.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*