Народний депутат України запропонувала випробувати на ній бронежилет для української армії

smi2.ua

Членкиня партії «Європейська солідарність» (під номером 16) Вікторія Сюмар відреагувала на інцидент 25 липня з нападом «азовця» Микити Макєєва на автомобіль екс-президента Петра Порошенка.

Вона запропонувала колишньому службовцю полку «Азов» перевірити на ній якість бронежилетів українського виробництва.

На своїй сторінці в соціальній мережі «Фейсбук» Сюмар заявила, що завдяки утриманню Маріуполя, де виробляють броню, в 2014 році розгорнулося власне виробництво бронежилетів. Один з виробів було подарований Сюмар, яка обіймала на той момент посаду заступниці секретаря РНБО.

Сюмар висловила готовність до того, щоб на ній випробували якість бронежилетів українського виробництва. Вона також в різких виразах нагадала, що учасник вчорашнього інциденту має російське громадянство.

smi2.ua

Нагадаємо, що вчора на капот автомобіля колишнього президента, який очолює «Європейську солідарність», застрибнув Микита Макєєв, який був у супроводі інших націоналістів.

Пізніше росіянин, який служив в полку «Азов», опублікував відео. У своєму зверненні він заявив про нібито неякісні бронежилети та приниження, які зазнали іноземні добровольці України. Макєєв запропонував випробувати ці бронежилети на самому екс-президенті або його сині.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*