Канал «1 + 1» регулярно поливає мене брудом, — мер Києва Кличко

1plus1.video

У прес-службі мера Києва Віталія Кличка повідомили, що голова КМДА має намір подати в суд на телеканал «1 + 1». Як заявив сам Кличко, зазначений телеканал систематично поширює неправдиву інформацію про діяльність мера, намагаючись знищити його репутацію.

Кличко повідомив, що не проходить і дня, щоб на каналі «1 + 1» не з’явилася інформація про вигадану кримінальну справу проти мера Києва. Він не виключає можливості, що така масштабна кампанія з дискредитації може бути ініційована керівником «1 + 1», який є претендентом на посаду нового голови КМДА. Кличко заявив про наміри через суд захистити свою честь і гідність й тим самим не допустити того, аби конкуренти очорнили його репутацію, на яку він працював багато років.

1plus1.video

У своїй заяві Кличко згадав приклади маніпуляцій, за допомогою яких на каналі «1 + 1» його намагаються виставити в поганому світлі. За словами Кличка, інформація про те, що будівництво пішохідно-велосипедного моста обійшлося в 400 млн грн є помилковою. Він підкреслив, що на даний момент витрачено лише 210 млн грн, а решта грошей знаходяться на рахунках столиці.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*