Генпрокурор Луценко різко втрутився у справу про закупівлю неякісних бронежилетів для армії України

military-informant.com

Микола Середа, керівник групи прокурорів Генеральної прокуратури з діловодства стосовно закупівлі Міноборони бракованих бронежилетів, у ході брифінгу заявив про те, що Юрій Луценко, який обіймає посаду Генпрокурора, втрутився у процес розслідування, а також дав вказівки без наявності законних на те підстав.

Відповідно до слів Середи, від Юрія Луценка 17 липня надійшла незаконна вказівка стосовно призначення нової експертизи в іншій експертній установі з цього виробництва. Відзначається, що Миколі Середі висунули ультиматум — або дане рішення буде прийнято, або прокурор покине свою посаду. Однак, за словами керівника, дана вказівка є незаконною, тому і виконана не була.

Згідно з інформацією, на сьогодні у рамках даного виробництва немає підстав для того, щоб проводити нову експертизу в іншому закладі.

Середа зазначив, що у ході цього розслідування вдалося встановити, що оборонне відомство збиралося здійснити закупівлю 20 тис бронежилетів, однак необхідність у цьому була відсутня. Оскільки потрібна кількість бронежилетів того ж класу зберігалася на складах.

military-informant.com

Також керівник заявив, що речове майно не відповідало заявленим характеристикам, зокрема, якщо бронежилети намокали — тканина пробивалася.

Середа підкреслив, що неякісні бронежилети під тиском заступника міністра були прийняті на склади оборонного відомства.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*