Громадяни Росії і жителі ОРДЛО намагалися «віджати» агрофірму в Харківській області

hk.npu.gov.ua

Після подій 23 липня у селі Велика Губщина Валківського району Харківської області, згідно з інформацією правоохоронних органів, у місцевий відділ поліції були доставлені 46 осіб з метою проведення подальших слідчих дій

Раніше поліцейські стверджували, що серед затриманих є громадяни Російської Федерації, а також жителі окупованих територій. Де на даний момент знаходяться документи і особисті речі хлопців — родичі не знають.

Олександр Олійник, адвокат одного із затриманих хлопців, заявив про те, що до молодих людей не пускають їх адвокатів, а близько 5 годин хлопців тримали в автобусі, де правоохоронці застосовували насильство.

Адвокат зазначив, що вік молодих людей становить від 18 до 23 років, серед них є лише кілька людей переселенців, які на постійній основі проживають у Харкові.

hk.npu.gov.ua

За словами Олександра Олійника, у деяких хлопців були перебинтовані ноги, та їм була необхідна медична допомога, проте співробітники правоохоронних органів її не забезпечили.

Раніше повідомлялося про те, що у населеному пункті Велика Губщина Валківського району правоохоронці затримали 46 осіб, які намагалися здійснити рейдерське захоплення сільськогосподарського підприємства “Маяк”.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*