Росія змушена укласти з Україною короткостроковий контракт на транзит газу

ua.news

Російська Федерація має намір укласти з Україною угоду короткострокового характеру про транзит газу у країни Європи для того, щоб завершити будівництво трубопроводів, які йдуть в обхід України.

Згідно з інформацією, інтереси Москви відрізняються від того, що бажає керівництво України та держав Європейського простору. Оскільки Європа перебуває у пошуках гарантій того, що саме Україна продовжить бути транзитною країною для постачання російського газу.

Разом з тим Російська Федерація заявляє про те, що бажає скоротити обсяги газу, які транспортуються через Україну, коштом цього збільшивши вдвічі пропускну здатність вже наявного магістрального газопроводу під назвою «Північний потік», а також проклавши газопровід до Турецької Республіки через Чорне море.

У плани нашої держави входить укладання угоди на 10 років, що є невигідним для Росії. Відповідно до інформації, РФ досить буде одного року для здійснення запуску своїх газопроводів.

ua.news

Відзначається, що Міністерство енергетики РФ та ПАТ «Газпром» не стали коментувати цю інформацію.

Відповідно до даних, Європейський союз, який виступає посередником у газових переговорах між Україною та РФ, запросив обидві держави на новий раунд обговорень, датою якого призначено 16 вересня.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*