Гройсман відверто розповів про конфлікт між Порошенком і Яценюком

golos.ua

Володимир Гройсман, голова Кабміну України, в ефірі «Радіо НВ» повідомив про те, що екс-президент Петро Порошенко пригнічував зусилля Арсенія Яценюка на посаді прем’єра, оскільки бачив у ньому конкурента, а на сам Гройсман зіткнувся з тією ж проблемою.

За словами Володимира Гройсмана, Арсеній Яценюк зайняв пост прем’єра у важкі для держави часи — у 2014 році. Тоді він взяв на себе відповідальність з Кримським півостровом, а рівень економіки впав на 20%. При цьому голова Кабміну не боявся почати впровадження реформ та змін. Але тоді чинний президент України бачив у прем’єрі конкурента на майбутніх виборах голови держави.

Відповідно до слів політика, Петро Порошенко пригнічував своєю владою молодого та розумного прем’єра. А сам Гройсман виявився у тій же ситуації, та голова держави не пропускав реформи, які він ініціював. Оскільки необхідно було кілька місяців для того, щоб Порошенко дав команду голосувати.

golos.ua

Гройсман зазначив, що він вносив норму про англійське право, проте президент її не підтримував, підкріплюючи свою позицію наявністю української системи правосуддя. Також конфлікт між Порошенком та прем’єр-міністром виник при спробі Гройсмана ввести дерегуляцію бізнесу. Тоді голова уряду захищав бізнес, а Порошенко нацьковував правоохоронні органи на підприємців з обшуками, утисками й так далі.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*