Кличко не прийшов на допит, бо не зрозумів, що потрібно йти

global-news.org.in

В Адвокатському об’єднанні «ОМП», яке є офіційним представником голови міської адміністрації Києва Віталія Кличка, повідомили, що заява Держбюро розслідувань про те, що в структурі очікували приходу Кличком або його представників в цю п’ятницю 26.07.19, дуже здивувала їх.

В об’єднанні відзначили, що повістка на допит була передана їм з порушеннями, оскільки, згідно з законодавством, її повинні були надіслати за три дні до проведення допиту, однак повістку адвокати отримали за два дні до допиту. При цьому, представники «ОМП» зв’язалися з представниками ДБР та й погодили прихід представників київського мера на понеділок 29 липня.

Водночас, в адвокатському об’єднанні звернули увагу на те, що представники ДБР підтвердили відсутність необхідності в особистій присутності Віталія Кличка на допиті на даній стадії слідства.

global-news.org.in

Необхідно нагадати, що раніше голову КМДА Віталія Кличка викликали на допит до ДБР у справі про експлуатацію комунальних земель. У відомстві підкреслили, що мер Києва проходить по даному кримінальному провадженню в якості свідка.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*