Справа екс-глави поліції Одеської області: двоє підозрюваних вже втекли

24tv.ua

Сторона обвинувачення у справі колишнього керівника поліції Одеської області Дмитра Головіна наполягає, що до злочинних схем його схилив заступник Костянтин Гейко, який на даний момент переховується від правосуддя. Зазначимо, що Головіна звинувачують у тому, що він викрав речові докази по одному з кримінальних проваджень.

Водночас, підозрюваними у справі є підприємець Олександр Чудаков та Валерій Капітанчук, останній також переховується від правоохоронців.

Співробітники Генеральної прокуратури провели слідчі дії у справі про контрабанду тютюнових виробів, а пізніше направили всі матеріали в Одеську поліцію. Заступник голови Одеської обласної поліції Гейко захотів заволодіти конфіскованими тютюновими виробами та залучив до цього підприємця Чудакова, оскільки той контролює низку складів та підприємств в обласному центрі. Контрабандні сигарети зберігалися на складі іншого підприємця-Капітанчука.

24tv.ua

Керівник Одеської обласної поліції в цій справі повинен був лише підписати наказ про перевезення тютюнових виробів на склад. Крім цього, Головін, за попередніми відомостями, залишив слідчим номер Чудакова та вказав, що той є співробітником СБУ, який буде супроводжувати транспортування сигарет.

У вересні минулого року тютюнові вироби вивезли зі складу «Агат 2016» та стали реалізовувати через інтернет-магазини нашої країни. Більшу кількість тютюну було продано закордоном.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*