Главі офісу Президента України вдруге вказали на вихід

inshaua.com

Електронна петиція, яка потребує звільнення з займаної посади Андрія Богдана, подолала рубіж у 25 тисяч голосів українців.

Автор звернення Андрій Качор зажадав звільнити з посади голови Офісу президента Андрія Богдана у зв’язку з його невідповідністю закону «Про очищення влади». Низка громадських активістів заявила, що юрист не може очолювати президентський Офіс і взагалі працювати на держслужбі, у зв’язку з роботою в період президентства Віктора Януковича.

Раніше Володимир Зеленський вже отримав на розгляд аналогічну петицію, яка також набрала необхідну кількість підписів, однак залишив підлеглого на посаді.

inshaua.com

Андрій Богдан був призначений керівником президентської Адміністрації 21 травня поточного року, наступного дня після вступу Володимира Зеленського в президентську посаду. Після реорганізації АПУ та її перейменування в Офіс президента, Андрій Богдан зберіг свій пост.

На вимогу звільнити Богдана відреагував його підлеглий Руслан Рябошапка, який заявив, що закон «Про очищення влади» не поширюється на посади в Офісі президента.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*