Модель з Дніпра пообіцяла роздягнутися, якщо мер виграє парі з Зеленським

instagram.com/asi_mikovich/

Модель з міста Дніпра Ася Малкович заявила, що, якщо міський голова Борис Філатов переможе в парі, яке він уклав з головою держави з приводу ремонту моста, вона сфотографується голою.

Малкович розповіла у своєму записі, що один з букмекерів приймає ставку по цьому спору з двократно меншим коефіцієнтом на перемогу Філатова, ніж на виграш президентом.

За словами моделі, вона вирішила підтримати тих, хто зробив ставку на своєчасне відкриття моста, що з’єднує береги її рідного міста.

Фотомодель пообіцяла, що якщо 14 вересня відремонтований міст відкриється для проїзду, вона вже на наступний день буде стояти на ньому оголеною. До свого запису в Instagram вона прикріпила світлину, фоном якої є той самий міст в процесі ремонту.

instagram.com/asi_mikovich/

Низка українських користувачів соціальних мереж припустила в коментарях до публікацій цієї новини в ЗМІ, що фотомодель з Дніпра могла взяти за зразок американських співачок Мадонну та Кеті Перрі. Обидві знаменитості на президентських виборах 2016 року для демонстрації своїх політичних поглядів роздяглися. Тоді співачки підтримали Гілларі Клінтон, але переможцем виявився республіканець Дональд Трамп.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*