Українці стали причиною повернення рекету в країну, — поліція Чехії

www.vizit.ks.ua

Співробітники поліції Чехії вперше за тривалий час зафіксували появу та зростання такого злочинного діяння як рекет. Рік тому дане явище процвітало лише в тих регіонах країни, де проживають представники української діаспори Відповідну інформацію підтверджує звіт чеського Національного центру по боротьбі з організованою злочинністю.

Відповідно до оприлюдненого звіту, «дахування» та рекет часто є діяльністю, характерною для громадян українського походження. Злочинна діяльність українських рекетирів у Чехії часто спрямована на громадян України, які здійснюють підприємницьку діяльність на території зазначеної держави.

www.vizit.ks.ua

Представників українського бізнесу змушують оплачувати т. зв. «захист» врожаю. У разі відмови виконання поставлених умов, бізнесменам погрожують застосувати насильство та фізичну розправу проти них та їх близьких.

Слідчі Чехії обґрунтовують повернення рекету тим, що співробітники правоохоронних органів почали активну боротьбу з податковим шахрайством. Протягом останніх років український кримінал все частіше вдається до даного виду злочинів.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*