Названо імена майбутніх міністрів освіти та охорони здоров’я України

okieve.info

Голова штабу політичної сили «Слуга Народу» Корнієнко розповів про можливих претендентів на посаду міністра охорони здоров’я та міністра освіти.

Так, Корнієнко звернув увагу на те, що чинні міністри Супрун та Гриневич навряд чи увійдуть до складу нового Кабінету міністрів України. Однак в «Слузі народу» не збираються згортати процес реформування, який був початий при зазначених міністрах.

Представник політсили заявив, що велика частина пропозицій партії розкриває та доповнює вже розпочату реформу освіти. Водночас, згорнути реформу охорони здоров’я, що почалася, буде складно, у зв’язку з цим, виникає необхідність проведення повного аудиту.

Голова «Слуги народу» розповів, що новим керівником МОЗ може стати Михайло Радуцький, який пройшов у нову Раду від цієї ж партії.

okieve.info

Претендентом на посаду глави Міністерства освіти є один з експертів Українського інституту майбутнього Сергій Бабак. Даний кандидат також пройшов у ВРУ від «Слуги народу». Так, Бабак розробляє проекти закону у сфері освіти та цілком може очолити відомство.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*