У Києві обікрали машину журналіста Богдана Кутєпова

bykvu.com

Повідомляється, що у столиці України 21 липня обікрали авто журналіста Богдана Кутєпова, внаслідок чого вкрадена техніка українського інтернет-каналу «Громадське», загальна вартість якої становить близько 170 тис грн.

За словами журналіста, поки він працював на мосту Кличко, відкритому у цьому році, у машині зловмисники відключили сигналізацію, а також викрали з багажного відділення камеру, ноутбук, мікрофони, диктофон, з паспорта та гаманця забрали 700 грн, проте гаманець й документи брати не стали. Рюкзак журналіста не забрали, але речі звідти дістали.

Богдан Кутєпов зазначив, що автомобіль був припаркований у зоні дії більш 2-х камер відеоспостереження — поруч з Українським Домом.

bykvu.com

Відповідно до слів журналіста, у радіусі 200 метрів розташовані ще десять камер відеоспостереження, за допомогою яких можна відстежити звідки прийшли та куди попрямували зловмисники.

Кутєпов додав, що у правоохоронців є всі можливості хоча б ідентифікувати особи злочинців. Але за 5 днів після інциденту співробітники правоохоронних органів все ще не повідомили про результати слідчих дій.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*