Громадяни України активно купують нерухомість у Польщі

etcetera.media

Громадяни України активно купують нерухомість у Республіці Польща — у 2018 році було куплено близько 110 тисяч м².

Міжнародна мережа компаній «Deloitte», що спеціалізується на послугах консалтингу та аудиту, опублікувала звіт за 2018 рік, згідно з яким ремонт у Польщі є одним з найдешевших на території Європейського простору.

У звіті говориться про те, що всупереч невисокій ціні, якість ремонту змагається з якістю західних сусідів. Тому є не дивним той факт, що Республіка Польща є привабливою для іноземців не тільки з точки зору інвестицій, але і з точки зору місця проживання.

Міністерство внутрішніх справ та адміністрації опублікувало дані, згідно з якими за 2018 рік громадяни інших держав придбали близько 7000 квартир, що становлять загальну площу 426,2 тисячі м².

etcetera.media

Відзначається, що з 2016 року у Польщі активно почали купувати нерухомість жителі України. Лише у минулому році було придбано 110 тисяч м², що значно перевищує показники 2017 року. Другу позицію у списку після українців зайняли громадяни Федеративної Республіки Німеччина, які купили 64 тисяч м². Але німці використовують куплену нерухомість для здавання в оренду або як офіси.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*