Саакашвілі анонсував повернення до Одеси з метою звільнити її від бандитів

print4you.com.ua

Михайло Саакашвілі, лідер української політичної сили «Рух нових сил» та колишній голова Одеської обласної державної адміністрації, анонсував своє повернення у місто Одесу.

Саакашвілі написав у своєму профілі у соціальній мережі «Фейсбук» про те, що протягом наступного тижня він приїде в Одесу.

За словами лідера партії, метою його переїзду є не відпочинок, а звільнення самого приголомшливого українського міста від бандитів, а також виведення Одеси на курс швидкого розвитку.

print4you.com.ua

Нагадаємо, що навесні 2015 року Саакашвілі став громадянином України, а також був призначений на пост голови Одеської обласної державної адміністрації. Через півтора року мер Одеси заявив про те, що він йде у відставку, а також виступив зі звинуваченням керівництва держави у наданні підтримки корупційним кланам. Влітку 2017 року Саакашвілі втратив громадянство нашої держави указом тоді чинного голови держави Петра Порошенка. Взимку 2018 року лідер партії «Рух нових сил» був висланий до Республіки Польща, а у травні поточного року президент України Володимир Зеленський повернув Михайлу Саакашвілі громадянство України.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*