Пранкери Вован і Лексус поговорили з керівником Дніпропетровської Нацполіції від імені Зеленського

www.time.kg

Пранкери Володимир Кузнєцов та Олексій Столяров, більш відомі як Вован та Лексус, розіграли керівника Головного управління Національної поліції Дніпропетровської області Віталія Глуховерю.

Першим до співробітника поліції додзвонився Кузнєцов, який назвав себе цивільним журналістом та повідомив, що хоче поставити правоохоронцю питання про його протиправні дії.

Голова поліції Дніпропетровської області зазначив, що все це вплив російської пропаганди. При цьому, він зазначив, що, якщо у кореспондента є питання, то нехай він приходить до нього в кабінет. Після того, як пранкер поцікавився як пропаганда пов’язана з порушенням ним закону, співробітник поліції кинув трубку.

Пізніше голові Нацполіції Дніпропетровської області зателефонував Лексус та представився головою України Володимиром Зеленським. Пранкер поцікавився у Глуховері про те, що відбувається в регіоні та звідки взялося скандальне відео. Співробітник поліції одразу перейшов до виправдовувань та заявив, що у нього в області все добре, а правоохоронці діють на основі законодавства. Також Глуховеря поклав провину за відео на блогерів.

Коли несправжній президент почав злитися та погрожувати звільненням, поліціянт почав давати обіцянки про виконання всіх його указів, а також діяти на підставі закону.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*