Міккі Рурк зіграє в продовженні культового фільму «Брат-3»

keepvidu.com

Незабаром в Російській Федерації почнуться зйомки нової кінострічки «Брат – 3», творцями якої є музикант Стас Барецький та продюсер Барі Алібасов.

В якості акторів для зйомок даної картини були обрані одні з самих епатажних представників шоу-бізнесу Росії. Так, акторами були обрані Олексій Панін, Микита Джигурда, Діана Шуригіна, а також співачка Лоліта Мілявська, яка постане у фільмі господинею одного з борделів.

Барецький розповів, що Мілявська відразу погодилася взяти участь у фільмі, що не могло його не порадувати. Епатажна співачка заявила, що вона підтримає будь-яку ідею Барецького, винятком стане лише голодування. У кінострічці на мову артистки буде накладено український акцент. Роль старшого брата дісталася самому Барецькому, а молодшого – Денису Реброву. Діана Шуригіна буде грати роль дочки Алібасова.

keepvidu.com

Водночас, повідомляється, що у створенні кінострічки візьме участь також голлівудський актор Міккі Рурк. Барецький особисто розмовляв із зіркою та той повідомив, що зіграє у зазначеній кінострічці, правда його оклад повинен становити не менше трьохсот тисяч доларів. Акторові дістанеться роль російського бандита, який за сюжетом кришує казино.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*