Грандіозна реформа “Слуги народу” – зменшення районів у п’ять разів

yaizakon.com.ua

Глава штабу політичної сили «Слуга народу» Олександр Корнієнко зробив заяву про те, що в президентській політсилі планують провести адміністративну реформу. В ході проведення реформування планується укрупнення районів та впровадження інституту префектів.

Корнієнко звернув увагу на те, що в команді голови держави Зеленського планують збільшити повноваження органів місцевого самоврядування, що спричинить укрупнення районів.

В ході процесу реформування, повноваження місцевої влади будуть збільшуватися, а роль держадміністрацій буде поступово знижуватися, а потім, дані органи будуть витіснені префектурами.

yaizakon.com.ua

Префекти повинні будуть контролювати, щоб рішення, прийняті місцевими радами, не суперечили чинному законодавству. При функціонуванні даної моделі відпадає гостра потреба в сильному районному рівні, у зв’язку з чим, райони, якими будуть займатися префекти, будуть укрупнені.

На даний момент в державі є 490 районів, коли процес реформування підійде до кінця, їх кількість повинна зменшитись до ста. Водночас, команда президента країни не має наміру відходити від політики децентралізації.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*